Parsian HV Substation Deleopment Co

بزرگترين شركت پيمانكار عمومي در پروژه هاي انتقال و پستهاي فشار قوي و صنعتي در منطقه خاور ميانه با گواهي نامه صلاحيت رتبه 1 به روش طرح و ساخت در رشته برق- توزيع و انتقال نيرو از معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور

Parsian Power & Industry Development Co.

با هدف فعالیت در زمینه توسعه صنایع زیربنایی همچون نیروگاه، نفت، گاز، پتروشیمی و سیمان تاسیس شده و تاكنون با تلاش مستمر به اهداف با ارزشی در این راستا دست یافته و نیازهای كارفرمایان متعددی را برآورده ساخته است. طیف خدماتی که توسط این شرکت ارائه می‌گردد شامل طراحی مهندسی اعم از مفهومی، پایه وتفصیلی، تامین تجهیزات، اجرا و مدیریت پروژه‌های صنعتی است.

Parsian Rail & Power Supply Dev. Co.

پيمانكار عمومي در طراحي سيستم و تامين انرژي الكتريكي قطارهاي برقي و متروي شهري و تامين سوئيچگيرها و شبكه بالاسري و ركتيفايرها و سيستم سيگنالينگ و اسكاداي شبكه ريلي و كليه تجهيزات و ملزومات مورد نياز كه هم اكنون تامين و اجراي پروژه هاي برق‌رساني در خطوط مترو در شهرستان هاي تهران ، شيراز و مشهد را نيز در دست انجام دارد.

Peimann Khotoot Gostar

پيمانكار عمومي در پروژه هاي خطوط انتقال انرژي، مخابرات، اسكادا و اتوماسيون و بزرگترين شركت در زمينه حفاظت و كنترل نيومريك پست هاي فشار قوي با بيشترين سابق در رشته ديسپاچينگ و مخابرات و رشته برق-توزيع و انتقال نيرو .

PARS Sanat parand Co.
PARS Sanat parand Co.

شركت پارس صنعت پرند در سال 1384 به عنوان يكي از شركتهاي گروه پارسيان در شهرك صنعتي پرند احداث وبا اخذ ليسانس توليد تابلوهاي فشار متوسط تا سطح ولتاژ 24 كيلو ولت ازABB ایتالیا و اخذ لیسانس تولید تابلوهای فشار ضعیف از LOGSTRUP دانمارک و طراحي و ساخت كليدخانه هاي گازي فشار قوي ( سوئيچ گيرهاي گازي GIS )، در این مکان فعالیت خود را آغاز و محصولات خود را با بالاترين كيفيت و تحت نظارت مستقيم در بازارهاي داخل و خارج از كشور ارائه مي نمايد.
شرکت پارس صنعت پرند در دسامبر 2011 با اخذ تایپ تست تابلوهای فشار ضعیف در آزمایشگاه IPH برلین با نام تجاری Sivapars ، موفق به توسعه محصولات تولیدی خود گردید . متعاقب آن در سال 2013 نیز با بهره گیری از تیم تخصصی و مجرب خود در زمينه تولید کلیدهای فشار متوسط خلاء کشویی به همراه تابلوهای فشار متوسط با نام Unipars موفق به توسعه محصولات توليدي خود گردید . محصولات مذكور با موفقيت در آزمايشگاه هاي اروپايي تايپ تست شده و گواهينامه هاي مربوطه را اخذ نموده اند.